Mondelinge communicatie en presentatie
Met elkaar praten leidt niet automatisch tot constructief communiceren. En de materie kennen is niet voldoende voor een sprankelende presentatie. Schouten & Nelissen leert uw medewerkers effectief communiceren:
- ze zijn zich bewust van hun handelen en waar dat toe leidt
- ze hebben aandacht voor inhoud én vorm van communicatie
- ze zijn zich bewust van hun handelen en waar dat toe leidt
- ze nemen assertief verantwoordelijkheid
- ze kunnen confronteren en confrontaties incasseren
- ze kunnen (zichzelf) soepel en met impact presenteren
Meer weten? Vraag een adviesgesprek aan, onze adviseurs komen graag bij u langs voor een vrijblijvend gesprek.
Onze werkwijze in de praktijk
Bij elk vraagstuk op het gebied van organisatieontwikkeling werken we bij Schouten & Nelissen samen met de klant. Samen definiëren we de uitdaging, waarbij uw strategie het vertrek- en ijkpunt is voor onze advies. Wij betrekken zowel management als medewerkers in onze trajecten. Want het succes van organisatieontwikkeling staat of valt met commitment in alle echelons.
Trainen en opleiden
Trainen en opleiden zijn belangrijke instrumenten om kennis, vaardigheden en gedrag eigen te maken. Schouten & Nelissen biedt trainingen op basis van open inschrijving voor individuele medewerkers en in-company trainingen voor groepen medewerkers.
Organisatieadvies
Schouten & Nelissen heeft jarenlange ervaring in het ontwikkelen van organisaties. Of het nu gaat om cultuurverandering, teamontwikkeling, klantgerichtheid of leiderschapsontwikkeling of een andere ontwikkelvraag: ons gedegen advies vormt de basis voor duurzame organisatieontwikkeling.
