Klantgericht handelen

Klantgericht denken en handelen

Zodra u contact heeft met uw klant, bent u het visitekaartje van uw organisatie. Helaas komen de verwachtingen van uw klanten en uw bedoelingen niet altijd overeen. Juist op die spannende momenten komt het aan op klantgerichtheid. Vindt u het moeilijk om met de emoties die bepaalde klanten bij u oproepen om te gaan? Hoe lastig het soms ook is, het valt te leren. En u zult merken dat het contact met uw klanten niet alleen beter gaat, het wordt ook steeds leuker. Schrijf u dus nu in voor één van onze trainingen en versterk uzelf in al deze aspecten. Ook wanneer de klant lastig communiceert. En u kunt nog meer uzelf zijn in uw klantgericht denken en klantgericht handelen.

Klantgericht handelen (6):

training

Klantgericht communiceren

Hoe zit het met uw communicatie en uitstraling als u contact heeft met klanten? Hoe houdt u de regie in handen, blijft u aardig én helpt u de klant verder? U leert het op de training klantgericht communiceren.

periode: 2 maanden, 1 blok van 2 dagen + 1 terugkomdag
Grootte: 8-10 deelnemers
Prijs: € 1.395,00

training

Klantgerichtheid aan de telefoon

Hoe maakt u een positieve indruk aan de telefoon? Welke vragen stelt u en hoe maakt u goede afspraken met de klant? Hoe gaat u om met lastig gedrag? Leer nu hulpvaardig en klantgericht telefoneren!

periode: 1 dag van 09.30 tot 17.00 uur
Grootte: 8-11 deelnemers
Prijs: € 495,00

training

Professioneel omgaan met klachten

Een ontevreden klant? Geen nood! In deze training leert u professioneel en effectief om te gaan met klachten. Lastige gesprekken met klanten verlopen prettiger en effectiever. In plaats van de klant kwijt te raken, verstevigt u juist de relatie!

periode: 1 dag van 09.30 tot 17.00 uur
Grootte: 8-11 deelnemers
Prijs: € 495,00

training

Klantgerichte communicatie voor automatiseringsmedewerkers

Als automatiseerder of helpdeskmedewerker heeft u soms meer moeilijkheden met uw klanten dan met ICT-systemen. Dat komt vaak door wederzijds onbegrip. In deze training leert u hoe u effectiever kunt communiceren, zodat u en uw klant elkaar beter begrijpen.

periode: 1 dag van 09.30 tot 17.00 uur
Grootte: 9-11 deelnemers
Prijs: € 495,00

training

Mediationvaardigheden bij de overheid: van bezwaar naar oplossing

In plaats van het correct afhandelen van procedures, legt de overheid weer de nadruk op dienstverlening. Dat vraagt om een andere denkwijze en specifieke vaardigheden. In deze opleiding leert u communiceren voor wederzijdse tevredenheid.

periode: 2 maanden, 2 blokken van 1 dag
Grootte: 6-11 deelnemers
Prijs: € 1.295,00

training

Omgaan met agressie en intimidatie

Heeft u op uw werk wel eens te maken met lastig of agressief gedrag? En weet u niet hoe u daarmee om moet gaan? In deze cursus leert u de-escalerende communicatievaardigheden waarmee u dit gedrag kunt ombuigen naar coöperatief gedrag.

periode: 2 maanden, 2 blokken van 1 dag
Grootte: 8-10 deelnemers
Prijs: € 995,00