Werving en selectie
Heeft u de juiste mensen aan boord? Mensen die niet bang zijn voor veranderingen, of het nu gaat om de strategie, een nieuw product of dienst, een fusie of reorganisatie. Vaak wordt er een beroep gedaan op de externe arbeidsmarkt om de juiste mensen binnen te halen. Marketing schrijft wervende teksten en u houdt sollicitatie- en selectiegesprekken. Hoe haalt u méér uit uw selectiegesprekken? Bij Schouten & Nelissen leert u dat u in het selectiegesprek al kunt starten met het binden én boeien van de nieuwe medewerker. Bekijk hieronder ons trainingsaanbod werving en selectie.
Werving en selectie (3):
training
Selectiegesprekken voeren
U wilt de juiste persoon op de juiste plek. In deze training leert u hoe u op een effectieve manier nieuwe medewerkers selecteert en mensen met de juiste motivatie en competenties aan uw organisatie bindt. Competentiemanagement in optima forma!
| periode: | 1 blok van 1 dag (met avonddagdeel) |
|---|---|
| Grootte: | 6-9 deelnemers |
| Prijs: | € 845,00(excl. 19% BTW) |
training
Pre-master Psychologie in 7 dagen
Psychologie is de wetenschap van het menselijke gedrag. Waarom gedragen mensen zich zoals ze zich gedragen? En welke psychologische, biologische en sociale processen spelen daarbij een rol? Deze pre-master gaat in op de basisprincipes van de psychologie binnen een organisatie.
| periode: | 14 weken, 6 collegedagen + 1 dag practicum |
|---|---|
| Grootte: | 10-20 deelnemers |
| Prijs: | € 3.500,00(BTW vrijgesteld) |
training
Duurzame inzetbaarheid & levensloop
Hoe moeten organisaties omgaan met de veranderende verdeling van verantwoordelijkheden tussen werknemer, werkgever en overheid? Wat zijn de gevolgen van 'langer doorwerken'? Wat betekent de individuele invulling van levensloopregelingen, parttime werken, sabbaticals en 'papadagen' door medewerkers? In deze mastermodule leert u een visie op deze vraagstukken te ontwikkelen.
| periode: | 14 weken, 7 bijeenkomsten van 1 collegedag |
|---|---|
| Grootte: | 10-20 deelnemers |
| Prijs: | € 3.500,00(BTW vrijgesteld) |
Lastminutes HRM
Last-minute training: 25% korting
Kunt u starten op korte termijn? Wanneer er nog plaatsen beschikbaar zijn vlak voor de startdatum, bieden we deze aan met 25% korting.
Binnen dit onderwerp zijn er momenteel geen trainingen die hieraan voldoen. Geinteresseerd in andere trainingen waarvoor deze aanbieding geldt? Bekijk het last-minute-overzicht (dagelijks bijgewerkt).
