Volg een training of opleiding van Schouten & Nelissen in Oisterwijk!

Volg een training of opleiding van Schouten & Nelissen in Oisterwijk!
Bij Schouten & Nelissen verzorgen we onze opleidingen in het sfeervolle Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord in Oisterwijk, ook wel de Parel van Brabant. Het hotel ligt verscholen tussen de bossen en biedt 8 multifunctionele feest- en vergaderzalen met moderne audiovisuele middelen en gratis wifi—perfect voor trainingen en zakelijke bijeenkomsten. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen! Voor meer informatie, bezoek de website van Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord.
Bereikbaarheid en parkeren: Onze trainingslocatie is bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Plan je route eenvoudig via deze link. Het biedt gratis parkeergelegenheid voor gasten, inclusief laadpalen voor elektrische auto's. Hou je er rekening mee dat eventuele parkeerkosten voor eigen rekening zijn? Deze kosten kan je rechtstreeks aan de locatie voldoen.

Duurzame feiten over Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord (Oisterwijk):
Parkeren bij het hotel is gratis en er zijn vier laadpalen aanwezig voor elektrische auto’s.
Fletcher Hotels werkt ketenbreed aan energiebesparing, o.a. door het (stapsgewijs) vervangen van verlichting door LED en het doorvoeren van erkende energiemaatregelen.
Er wordt ingezet op minder verpakkingsmateriaal, afvalscheiding en professioneel afvalmanagement, met daarnaast extra aandacht voor een aanbod met duurzame/biologische producten.
Ben je benieuwd naar welke opleidingen en trainingen wij nog meer in Oisterwijk aanbieden?
